Main 1998/1999 Page | Division 1 Fixtures | Division 2 Fixtures | Division 3 Fixtures | Division 4 Fixtures | All Fixtures | Tables |
EL4 | Mon 05-Oct | Brentwood III | 2½-3½ | Newham II | Brentwood |
EL2 | Tue 06-Oct | Wanstead II | 5½-2½ | Wanstead III | Wanstead House |
EL4 | Tue 06-Oct | Wanstead VI | 1-5 | Wanstead V | Wanstead House |
EL4 | Wed 07-Oct | Eastbrook V | 1-5 | Eastbrook IV | Dagenham |
EL1 | Thu 08-Oct | Ilford I | 9-1 | Newham I | Barkingside |
EL3 | Thu 08-Oct | Ilford IV | 4½-1½ | Ilford III | Barkingside |
EL2 | Mon 12-Oct | Brentwood II | 2½-5½ | Ilford II | Brentwood |
EL1 | Tue 13-Oct | Wanstead I | 5½-4½ | Eastbrook I | Wanstead House |
EL2 | Tue 13-Oct | Waltham Forest II | 4½-3½ | Grays I | St Margaret's Church Hall |
EL2 | Tue 13-Oct | Upminster II | 6-2 | Wanstead III | Hornchurch |
EL4 | Wed 14-Oct | Eastbrook IV | 4-2 | Eastbrook VI | Dagenham |
EL1 | Fri 16-Oct | Southend I | 6½-3½ | Newham I | Thorpe Bay BC |
EL2 | Tue 20-Oct | Wanstead III | 3-5 | Basildon | Wanstead House |
EL4 | Tue 20-Oct | Wanstead VI | 2-4 | Brentwood III | Wanstead House |
EL1 | Tue 20-Oct | Edmonton | 6½-3½ | Waltham Forest I | Edmonton |
EL1 | Tue 20-Oct | Upminster I | 4½-5½ | Writtle | Hornchurch |
EL1 | Wed 21-Oct | Eastbrook I | 3½-6½ | Brentwood I | Dagenham |
EL4 | Wed 21-Oct | Eastbrook VI | 2-4 | Eastbrook V | Dagenham |
EL3 | Thu 22-Oct | Ilford III | 6-0 | Upminster III | Barkingside |
EL1 | Mon 26-Oct | Brentwood I | 6½-3½ | Billericay | Brentwood |
EL2 | Tue 27-Oct | Waltham Forest II | 4½-3½ | Brentwood II | St Margaret's Church Hall |
EL3 | Tue 27-Oct | Roding & Loughton II | 2-4 | Roding & Loughton I | Loughton |
EL4 | Tue 27-Oct | Upminster IV | 2½-3½ | Eastbrook IV | Hornchurch |
EL1 | Tue 27-Oct | Edmonton | 6½-3½ | Southend I | Edmonton |
EL3 | Wed 28-Oct | Eastbrook III | 0-6 | Eastbrook II | Dagenham |
EL4 | Mon 02-Nov | Brentwood III | 2½-3½ | Eastbrook IV | Brentwood |
EL2 | Tue 03-Nov | Wanstead III | 4½-3½ | Southend II | Wanstead House |
EL3 | Tue 03-Nov | Wanstead IV | 3½-2½ | Roding & Loughton II | Wanstead House |
EL1 | Tue 03-Nov | Newham I | 5½-4½ | Writtle | Newham Hospital |
EL1 | Wed 04-Nov | Billericay | 4-6 | Powdermill | Billericay |
EL1 | Wed 04-Nov | Eastbrook I | 5-5 | Edmonton | Dagenham |
EL3 | Wed 04-Nov | Grays II | 3-3 | Upminster III | Grays |
EL2 | Fri 06-Nov | Southend II | 4-4 | Ilford II | Thorpe Bay BC |
EL2 | Mon 09-Nov | Brentwood II | 3-5 | Upminster II | Brentwood |
EL3 | Tue 10-Nov | Wanstead IV | 3-3 | Grays II | Wanstead House |
EL4 | Tue 10-Nov | Wanstead V | 2½-3½ | Brentwood III | Wanstead House |
EL3 | Tue 10-Nov | Upminster III | 3½-2½ | Ilford IV | Hornchurch |
EL4 | Wed 11-Nov | Eastbrook IV | 1-5 | Newham II | Dagenham |
EL2 | Thu 12-Nov | Basildon | 5½-2½ | Waltham Forest II | Basildon (Briscoe) |
EL3 | Thu 12-Nov | Ilford III | 3½-2½ | Roding & Loughton I | Barkingside |
EL1 | Mon 16-Nov | Brentwood I | 7½-2½ | Upminster I | Brentwood |
EL4 | Tue 17-Nov | Upminster IV | 2½-3½ | Newham II | Hornchurch |
EL1 | Wed 18-Nov | Billericay | 3-7 | Edmonton | Billericay |
EL3 | Wed 18-Nov | Grays II | 4-2 | Eastbrook II | Grays |
EL2 | Thu 19-Nov | Ilford II | 6½-1½ | Wanstead II | Barkingside |
EL2 | Mon 23-Nov | Brentwood II | 4½-3½ | Wanstead III | Brentwood |
EL1 | Tue 24-Nov | Wanstead I | 5½-4½ | Newham I | Wanstead House |
EL1 | Tue 24-Nov | Waltham Forest I | 6½-3½ | Billericay | St Margaret's Church Hall |
EL4 | Tue 24-Nov | Upminster IV | 5-1 | Wanstead VI | Hornchurch |
EL1 | Wed 25-Nov | Powdermill | 3½-6½ | Ilford I | Waltham Abbey |
EL2 | Tue 01-Dec | Waltham Forest II | 2-6 | Southend II | St Margaret's Church Hall |
EL3 | Tue 01-Dec | Roding & Loughton II | 3-3 | Ilford III | Loughton |
EL4 | Tue 01-Dec | Newham II | 4-2 | Wanstead VI | Newham Hospital |
EL1 | Wed 02-Dec | Writtle | 8-2 | Billericay | Writtle |
EL1 | Thu 03-Dec | Ilford I | 7½-2½ | Wanstead I | Barkingside |
EL3 | Thu 03-Dec | Ilford IV | 3½-2½ | Grays II | Barkingside |
EL1 | Fri 04-Dec | Southend I | 10-0 | Powdermill | Thorpe Bay BC |
EL3 | Tue 08-Dec | Grays II | 1½-4½ | Roding & Loughton I | Grays |
EL3 | Wed 09-Dec | Eastbrook II | 3½-2½ | Ilford IV | Dagenham |
EL4 | Wed 09-Dec | Eastbrook IV | 4-2 | Wanstead VI | Dagenham |
EL2 | Thu 10-Dec | Ilford II | 5½-2½ | Upminster II | Barkingside |
EL2 | Fri 11-Dec | Southend II | 5-3 | Basildon | Thorpe Bay BC |
EL4 | Mon 14-Dec | Brentwood III | 3-3 | Eastbrook VI | Brentwood |
EL3 | Tue 15-Dec | Wanstead IV | 4-2 | Eastbrook II | Wanstead House |
EL1 | Tue 15-Dec | Newham I | 7½-2½ | Billericay | Newham Hospital |
EL1 | Tue 15-Dec | Edmonton | 8-2 | Brentwood I | Edmonton |
EL1 | Tue 15-Dec | Upminster I | 4-6 | Eastbrook I | Hornchurch |
EL2 | Tue 15-Dec | Waltham Forest II | 3½-4½ | Wanstead II | St Margaret's Church Hall |
EL3 | Wed 16-Dec | Grays II | 4-2 | Ilford III | Grays |
EL1 | Tue 22-Dec | Wanstead I | 7½-2½ | Powdermill | Wanstead House |
EL4 | Tue 22-Dec | Wanstead V | 3½-2½ | Eastbrook IV | Wanstead House |
EL2 | Mon 04-Jan | Brentwood II | 5½-2½ | Grays I | Brentwood |
EL2 | Tue 05-Jan | Upminster II | 4½-3½ | Waltham Forest II | Hornchurch |
EL1 | Wed 06-Jan | Eastbrook I | 4½-5½ | Ilford I | Dagenham |
EL1 | Wed 06-Jan | Writtle | 6½-3½ | Wanstead I | Writtle |
EL3 | Thu 07-Jan | Ilford III | 2-4 | Wanstead IV | Barkingside |
EL1 | Tue 12-Jan | Waltham Forest I | 4-6 | Brentwood I | St Margaret's Church Hall |
EL3 | Tue 12-Jan | Roding & Loughton I | 3½-2½ | Ilford IV | Loughton |
EL3 | Tue 12-Jan | Upminster III | 0-6 | Wanstead IV | Hornchurch |
EL1 | Wed 13-Jan | Billericay | 4½-5½ | Wanstead I | Billericay |
EL3 | Wed 13-Jan | Eastbrook II | 3-3 | Ilford III | Dagenham |
EL2 | Thu 14-Jan | Basildon | 5-3 | Wanstead II | Basildon (Briscoe) |
EL1 | Tue 19-Jan | Waltham Forest I | 2-8 | Ilford I | St Margaret's Church Hall |
EL1 | Tue 19-Jan | Newham I | 7-3 | Upminster I | Newham Hospital |
EL3 | Tue 19-Jan | Roding & Loughton II | 5-1 | Eastbrook II | Loughton |
EL1 | Wed 20-Jan | Powdermill | 4-6 | Eastbrook I | Waltham Abbey |
EL4 | Wed 20-Jan | Eastbrook VI | 2-2 | Upminster IV | Dagenham |
EL1 | Fri 22-Jan | Southend I | 7½-2½ | Brentwood I | Thorpe Bay BC |
EL1 | Tue 26-Jan | Wanstead I | 5½-4½ | Upminster I | Wanstead House |
EL3 | Tue 26-Jan | Wanstead IV | 2½-3½ | Ilford IV | Wanstead House |
EL3 | Tue 26-Jan | Upminster III | 3½-2½ | Eastbrook II | Hornchurch |
EL4 | Wed 27-Jan | Eastbrook VI | 2½-3½ | Wanstead V | Dagenham |
EL2 | Thu 28-Jan | Ilford II | 3½-4½ | Basildon | Barkingside |
EL1 | Tue 02-Feb | Wanstead I | 4-6 | Southend I | Wanstead House |
EL2 | Tue 02-Feb | Wanstead III | 1½-6½ | Waltham Forest II | Wanstead House |
EL1 | Tue 02-Feb | Newham I | 6½-3½ | Eastbrook I | Newham Hospital |
EL1 | Tue 02-Feb | Edmonton | 0-10 | Ilford I | Edmonton |
EL1 | Wed 03-Feb | Writtle | 9-1 | Edmonton | Writtle |
EL2 | Thu 04-Feb | Basildon | 4½-3½ | Brentwood II | Basildon (Briscoe) |
EL1 | Mon 08-Feb | Brentwood I | 2½-7½ | Ilford I | Brentwood |
EL3 | Tue 09-Feb | Upminster III | 4-2 | Eastbrook III | Hornchurch |
EL4 | Tue 09-Feb | Newham II | 4½-1½ | Eastbrook VI | Newham Hospital |
EL1 | Wed 10-Feb | Billericay | 3-7 | Upminster I | Billericay |
EL1 | Wed 10-Feb | Eastbrook I | 6-4 | Waltham Forest I | Dagenham |
EL2 | Wed 10-Feb | Grays I | 3½-4½ | Southend II | Grays |
EL3 | Tue 16-Feb | Roding & Loughton II | 3½-2½ | Grays II | Loughton |
EL4 | Tue 16-Feb | Upminster IV | 2½-3½ | Wanstead V | Hornchurch |
EL1 | Wed 17-Feb | Writtle | 5-4 | Brentwood I | Writtle |
EL1 | Wed 17-Feb | Powdermill | 8½-1½ | Waltham Forest I | Waltham Abbey |
EL2 | Thu 18-Feb | Ilford II | 7½-½ | Waltham Forest II | Barkingside |
EL3 | Thu 18-Feb | Eastbrook III | 3½-2½ | Wanstead IV | Dagenham |
EL1 | Tue 23-Feb | Edmonton | 2-8 | Wanstead I | Edmonton |
EL2 | Tue 23-Feb | Upminster II | 4-4 | Southend II | Hornchurch |
EL4 | Tue 23-Feb | Newham II | 4-2 | Wanstead V | Newham Hospital |
EL2 | Wed 24-Feb | Grays I | 7-1 | Wanstead III | Grays |
EL3 | Thu 25-Feb | Ilford IV | 2-4 | Roding & Loughton II | Barkingside |
EL4 | Thu 25-Feb | Eastbrook VI | 2-4 | Wanstead VI | Dagenham |
EL2 | Tue 02-Mar | Wanstead III | 2½-5½ | Ilford II | Wanstead House |
EL1 | Tue 02-Mar | Upminster I | 2½-7½ | Powdermill | Hornchurch |
EL3 | Tue 02-Mar | Roding & Loughton I | 5½-½ | Wanstead IV | Loughton |
EL3 | Thu 04-Mar | Ilford III | 5-1 | Eastbrook III | Barkingside |
EL4 | Thu 04-Mar | Eastbrook V | 1½-3½ | Brentwood III | Dagenham |
EL2 | Fri 05-Mar | Southend II | 7-1 | Brentwood II | Thorpe Bay BC |
EL1 | Mon 08-Mar | Brentwood I | 4½-5½ | Wanstead I | Brentwood |
EL1 | Thu 11-Mar | Eastbrook I | 2½-7½ | Southend I | Dagenham |
EL1 | Thu 11-Mar | Ilford I | 7½-2½ | Upminster I | Barkingside |
EL3 | Thu 11-Mar | Ilford IV | 4-2 | Eastbrook III | Barkingside |
EL3 | Tue 16-Mar | Upminster III | 2-4 | Roding & Loughton II | Hornchurch |
EL4 | Tue 16-Mar | Newham II | 3-2 | Eastbrook V | Newham Hospital |
EL1 | Wed 17-Mar | Powdermill | 2½-7½ | Writtle | Waltham Abbey |
EL3 | Thu 18-Mar | Eastbrook III | 2-4 | Grays II | Dagenham |
EL1 | Fri 19-Mar | Southend I | 9½-½ | Billericay | Thorpe Bay BC |
EL2 | Tue 23-Mar | Wanstead II | 5-3 | Brentwood II | Wanstead House |
EL4 | Tue 23-Mar | Wanstead VI | 4-2 | Eastbrook V | Wanstead House |
EL1 | Tue 23-Mar | Waltham Forest I | 2-8 | Writtle | St Margaret's Church Hall |
EL3 | Wed 24-Mar | Eastbrook III | 2½-3½ | Roding & Loughton II | Dagenham |
EL2 | Thu 25-Mar | Basildon | 5-3 | Grays I | Basildon (Briscoe) |
EL1 | Fri 26-Mar | Southend I | 5-5 | Ilford I | Thorpe Bay BC |
EL1 | Tue 30-Mar | Edmonton | 4½-5½ | Newham I | Edmonton |
EL1 | Tue 30-Mar | Upminster I | 4½-5½ | Southend I | Hornchurch |
EL3 | Tue 30-Mar | Roding & Loughton I | 5½-½ | Upminster III | Loughton |
EL1 | Thu 01-Apr | Eastbrook I | 2-8 | Writtle | Dagenham |
EL1 | Tue 06-Apr | Waltham Forest I | 5½-4½ | Newham I | St Margaret's Church Hall |
EL2 | Tue 06-Apr | Upminster II | 1½-6½ | Basildon | Hornchurch |
EL1 | Wed 07-Apr | Powdermill | 7½-2½ | Edmonton | Waltham Abbey |
EL4 | Wed 07-Apr | Eastbrook V | 6-0 | Upminster IV | Dagenham |
EL3 | Thu 08-Apr | Eastbrook II | 1½-4½ | Roding & Loughton I | Dagenham |
EL2 | Fri 09-Apr | Southend II | 4½-3½ | Wanstead II | Thorpe Bay BC |
EL4 | Mon 12-Apr | Brentwood III | 6-0 | Upminster IV | Brentwood |
EL1 | Tue 13-Apr | Newham I | 7-3 | Brentwood I | Newham Hospital |
EL1 | Wed 14-Apr | Billericay | 5-5 | Eastbrook I | Billericay |
EL2 | Wed 14-Apr | Grays I | 7-1 | Upminster II | Grays |
EL1 | Thu 15-Apr | Ilford I | 7-3 | Writtle | Barkingside |
EL2 | Tue 20-Apr | Wanstead II | 3-5 | Upminster II | Wanstead House |
EL1 | Tue 20-Apr | Newham I | 4-6 | Powdermill | Newham Hospital |
EL1 | Tue 20-Apr | Waltham Forest I | 3-7 | Southend I | St Margaret's Church Hall |
EL3 | Tue 20-Apr | Roding & Loughton I | 5-1 | Eastbrook III | Loughton |
EL4 | Thu 22-Apr | Eastbrook V | 3-3 | Wanstead V | Dagenham |
EL1 | Mon 26-Apr | Brentwood I | 5-5 | Powdermill | Brentwood |
EL1 | Tue 27-Apr | Wanstead I | 2½-7½ | Waltham Forest I | Wanstead House |
EL1 | Tue 27-Apr | Upminster I | 7-3 | Edmonton | Hornchurch |
EL1 | Wed 28-Apr | Writtle | 3½-6½ | Southend I | Writtle |
EL2 | Wed 28-Apr | Grays I | 5-3 | Ilford II | Grays |
EL2 | Tue 04-May | Wanstead II | 4-4 | Grays I | Wanstead House |
EL1 | Tue 04-May | Upminster I | 6-4 | Waltham Forest I | Hornchurch |
EL1 | Thu 06-May | Ilford I | 9-1 | Billericay | Barkingside |
Main 1998/1999 Page | Division 1 Fixtures | Division 2 Fixtures | Division 3 Fixtures | Division 4 Fixtures | All Fixtures | Tables |