Main 1995/1996 Page | Division 1 Fixtures | Division 2 Fixtures | Division 3 Fixtures | Division 4 Fixtures | All Fixtures | Fixture Calendar | Tables |
EL1 | Tue 03-Oct | Wanstead II | 2-8 | Wanstead I | Wanstead House |
EL1 | Thu 05-Oct | Ilford I | 6-4 | Ilford II | Barkingside |
EL1 | Tue 17-Oct | Wanstead I | 6-4 | Writtle | Wanstead House |
EL1 | Wed 18-Oct | Eastbrook I | 7-3 | Basildon | Dagenham |
EL1 | Thu 19-Oct | Ilford II | 4-6 | Edmonton I | Barkingside |
EL1 | Wed 25-Oct | Writtle | 9-1 | Powdermill I | Writtle |
EL1 | Thu 26-Oct | Ilford I | 8-2 | Edmonton I | Barkingside |
EL1 | Fri 27-Oct | Southend I | 9-1 | Upminster I | Thorpe Bay BC |
EL1 | Tue 31-Oct | Wanstead II | 4½-5½ | Brentwood I | Wanstead House |
EL1 | Thu 02-Nov | Basildon | 8½-1½ | Ilford II | Basildon (Northlands) |
EL1 | Thu 09-Nov | Ilford I | 7½-2½ | Upminster I | Barkingside |
EL1 | Fri 10-Nov | Southend I | 5-5 | Edmonton I | Thorpe Bay BC |
EL1 | Tue 21-Nov | Wanstead I | 7½-2½ | Basildon | Wanstead House |
EL1 | Tue 21-Nov | Edmonton I | 1-8 | Writtle | Edmonton |
EL1 | Mon 27-Nov | Brentwood I | 6-4 | Ilford II | Brentwood Tennis |
EL1 | Tue 28-Nov | Edmonton I | 3½-6½ | Wanstead I | Edmonton |
EL1 | Wed 29-Nov | Powdermill I | 3-7 | Southend I | Waltham Abbey Community Centre |
EL1 | Wed 29-Nov | Writtle | 7-3 | Upminster I | Writtle |
EL1 | Thu 30-Nov | Ilford II | 4-6 | Eastbrook I | Barkingside |
EL1 | Tue 12-Dec | Wanstead II | 4½-5½ | Edmonton I | Wanstead House |
EL1 | Mon 08-Jan | Brentwood I | 3½-6½ | Southend I | Brentwood Tennis |
EL1 | Tue 09-Jan | Wanstead II | 5-5 | Basildon | Wanstead House |
EL1 | Thu 11-Jan | Ilford II | 3-7 | Wanstead I | Barkingside |
EL1 | Mon 15-Jan | Brentwood I | 3½-6½ | Eastbrook I | Brentwood Tennis |
EL1 | Wed 17-Jan | Powdermill I | 7-3 | Upminster I | Waltham Abbey Community Centre |
EL1 | Tue 23-Jan | Wanstead I | 7½-2½ | Brentwood I | Wanstead House |
EL1 | Tue 23-Jan | Edmonton I | 7-3 | Basildon | Edmonton |
EL1 | Thu 25-Jan | Ilford II | 5-5 | Southend I | Barkingside |
EL1 | Tue 30-Jan | Wanstead I | 5½-4½ | Ilford I | Wanstead House |
EL1 | Tue 30-Jan | Upminster I | 8-2 | Brentwood I | Hornchurch |
EL1 | Wed 31-Jan | Writtle | 7-3 | Wanstead II | Writtle |
EL1 | Thu 01-Feb | Basildon | 6-4 | Southend I | Basildon (Northlands) |
EL1 | Thu 08-Feb | Basildon | 4½-5½ | Brentwood I | Basildon (Northlands) |
EL1 | Thu 08-Feb | Ilford II | 6-4 | Wanstead II | Barkingside |
EL1 | Mon 12-Feb | Brentwood I | 5-5 | Writtle | Brentwood Tennis |
EL1 | Wed 14-Feb | Powdermill I | 6½-3½ | Ilford II | Waltham Abbey Community Centre |
EL1 | Thu 15-Feb | Basildon | 4-6 | Ilford I | Basildon (Northlands) |
EL1 | Fri 16-Feb | Southend I | 5-5 | Wanstead I | Thorpe Bay BC |
EL1 | Mon 19-Feb | Brentwood I | 5½-4½ | Edmonton I | Brentwood Tennis |
EL1 | Wed 21-Feb | Eastbrook I | 6-4 | Wanstead II | Dagenham |
EL1 | Tue 27-Feb | Wanstead II | 3½-6½ | Southend I | Wanstead House |
EL1 | Wed 28-Feb | Powdermill I | 5½-4½ | Wanstead I | Waltham Abbey Community Centre |
EL1 | Thu 29-Feb | Ilford I | 5-5 | Eastbrook I | Barkingside |
EL1 | Tue 05-Mar | Upminster I | 4-6 | Wanstead I | Hornchurch |
EL1 | Wed 06-Mar | Powdermill I | 6-4 | Basildon | Waltham Abbey Community Centre |
EL1 | Tue 12-Mar | Edmonton I | 4½-5½ | Eastbrook I | Edmonton |
EL1 | Wed 13-Mar | Powdermill I | 8½-1½ | Wanstead II | Waltham Abbey Community Centre |
EL1 | Thu 14-Mar | Ilford I | 6½-3½ | Southend I | Barkingside |
EL1 | Tue 19-Mar | Edmonton I | 6-4 | Upminster I | Edmonton |
EL1 | Wed 20-Mar | Eastbrook I | 7-3 | Powdermill I | Dagenham |
EL1 | Thu 21-Mar | Basildon | 7-3 | Writtle | Basildon (Northlands) |
EL1 | Tue 26-Mar | Upminster I | 8-2 | Ilford II | Hornchurch |
EL1 | Wed 27-Mar | Eastbrook I | 5-5 | Wanstead I | Dagenham |
EL1 | Thu 28-Mar | Ilford I | 7-3 | Brentwood I | Barkingside |
EL1 | Fri 29-Mar | Southend I | 5½-4½ | Writtle | Thorpe Bay BC |
EL1 | Tue 02-Apr | Upminster I | 6-4 | Basildon | Hornchurch |
EL1 | Wed 03-Apr | Powdermill I | 8-2 | Brentwood I | Waltham Abbey Community Centre |
EL1 | Wed 10-Apr | Writtle | 10-0 | Ilford II | Writtle |
EL1 | Fri 12-Apr | Southend I | 3½-6½ | Eastbrook I | Thorpe Bay BC |
EL1 | Tue 16-Apr | Wanstead II | 3½-6½ | Ilford I | Wanstead House |
EL1 | Wed 17-Apr | Writtle | 6-4 | Eastbrook I | Writtle |
EL1 | Thu 25-Apr | Ilford I | 6-4 | Powdermill I | Barkingside |
EL1 | Tue 30-Apr | Upminster I | 4½-5½ | Wanstead II | Hornchurch |
EL1 | Wed 01-May | Writtle | 6-4 | Ilford I | Writtle |
EL1 | Wed 08-May | Eastbrook I | 6-4 | Upminster I | Dagenham |
EL1 | Wed 08-May | Powdermill I | 4-6 | Edmonton I | Waltham Abbey Community Centre |
EL1 | Tue 18-Jun | Wanstead I | 4-6 | Eastbrook I | Wanstead House |
Main 1995/1996 Page | Division 1 Fixtures | Division 2 Fixtures | Division 3 Fixtures | Division 4 Fixtures | All Fixtures | Fixture Calendar | Tables |