Main 1995/1996 Page | Division 1 Fixtures | Division 2 Fixtures | Division 3 Fixtures | Division 4 Fixtures | All Fixtures | Tables |
EL3 | Tue 26-Sep | Edmonton II | 3½-2½ | Waltham Forest II | Edmonton |
EL4 | Tue 26-Sep | Thamesview II | 1-5 | Grays III | Thames View |
EL2 | Wed 27-Sep | Billericay | 7½-½ | Roding & Loughton I | Billericay |
EL2 | Wed 27-Sep | Powdermill II | 4½-3½ | Eastbrook II | Waltham Abbey Community Centre |
EL4 | Mon 02-Oct | Brentwood III | 2½-3½ | Grays III | Brentwood Tennis |
EL1 | Tue 03-Oct | Wanstead II | 2-8 | Wanstead I | Wanstead House |
EL4 | Wed 04-Oct | Thamesview II | 3-3 | Upminster IV | Thames View |
EL1 | Thu 05-Oct | Ilford I | 6-4 | Ilford II | Barkingside |
EL2 | Mon 09-Oct | Brentwood II | 3½-4½ | Powdermill II | Brentwood Tennis |
EL3 | Tue 10-Oct | Wanstead IV | 1-5 | Wanstead III | Wanstead House |
EL4 | Tue 10-Oct | Wanstead V | 3-3 | Grays III | Wanstead House |
EL3 | Tue 10-Oct | Roding & Loughton II | 2-4 | Southend III | Loughton |
EL3 | Tue 10-Oct | Waltham Forest II | 2½-3½ | Upminster III | Leytonstone British Legion |
EL3 | Wed 11-Oct | Eastbrook III | 3½-2½ | Eastbrook IV | Dagenham |
EL3 | Wed 11-Oct | Thamesview I | ½-5½ | Edmonton II | Thames View |
EL4 | Wed 11-Oct | Eastbrook VII | ½-5½ | Eastbrook V | Dagenham |
EL2 | Thu 12-Oct | Ilford III | Void | Beckton Rooks | Barkingside |
EL4 | Thu 12-Oct | Ilford V | 3-2 | Brentwood III | Barkingside |
EL4 | Mon 16-Oct | Brentwood III | 3-3 | Wanstead V | Brentwood Tennis |
EL1 | Tue 17-Oct | Wanstead I | 6-4 | Writtle | Wanstead House |
EL3 | Tue 17-Oct | Thamesview I | 2½-3½ | Eastbrook III | Thames View |
EL3 | Tue 17-Oct | Waltham Forest II | 4-2 | Wanstead IV | Leytonstone British Legion |
EL1 | Wed 18-Oct | Eastbrook I | 7-3 | Basildon | Dagenham |
EL2 | Wed 18-Oct | Billericay | 4-4 | Southend II | Billericay |
EL2 | Wed 18-Oct | Powdermill II | 2-6 | Waltham Forest I | Waltham Abbey Community Centre |
EL4 | Wed 18-Oct | Eastbrook IX | 2½-3½ | Eastbrook VII | Dagenham |
EL1 | Thu 19-Oct | Ilford II | 4-6 | Edmonton I | Barkingside |
EL2 | Tue 24-Oct | Roding & Loughton I | 5-3 | Brentwood II | Loughton |
EL3 | Tue 24-Oct | Upminster III | ½-5½ | Eastbrook III | Hornchurch |
EL1 | Wed 25-Oct | Writtle | 9-1 | Powdermill I | Writtle |
EL3 | Wed 25-Oct | Grays II | 2½-3½ | Wanstead IV | Grays |
EL4 | Wed 25-Oct | Eastbrook VIII | 3-3 | Eastbrook V | Dagenham |
EL1 | Thu 26-Oct | Ilford I | 8-2 | Edmonton I | Barkingside |
EL1 | Fri 27-Oct | Southend I | 9-1 | Upminster I | Thorpe Bay BC |
EL1 | Tue 31-Oct | Wanstead II | 4½-5½ | Brentwood I | Wanstead House |
EL4 | Tue 31-Oct | Wanstead V | 1-5 | Ilford V | Wanstead House |
EL2 | Tue 31-Oct | Upminster II | 3½-4½ | Newham | Hornchurch |
EL3 | Tue 31-Oct | Edmonton II | 3½-2½ | Ilford IV | Edmonton |
EL3 | Wed 01-Nov | Eastbrook III | 2½-3½ | Roding & Loughton II | Dagenham |
EL3 | Wed 01-Nov | Grays II | 3½-2½ | Waltham Forest II | Grays |
EL4 | Wed 01-Nov | Eastbrook V | 5-1 | Eastbrook IX | Dagenham |
EL1 | Thu 02-Nov | Basildon | 8½-1½ | Ilford II | Basildon (Northlands) |
EL2 | Fri 03-Nov | Southend II | 5½-2½ | Powdermill II | Thorpe Bay BC |
EL2 | Mon 06-Nov | Brentwood II | 3½-4½ | Newham | Brentwood Tennis |
EL3 | Tue 07-Nov | Wanstead IV | 3½-2½ | Upminster III | Wanstead House |
EL3 | Tue 07-Nov | Roding & Loughton II | 1½-4½ | Waltham Forest II | Loughton |
EL4 | Wed 08-Nov | Eastbrook V | 5-1 | Eastbrook VI | Dagenham |
EL1 | Thu 09-Nov | Ilford I | 7½-2½ | Upminster I | Barkingside |
EL3 | Thu 09-Nov | Ilford IV | 2½-3½ | Grays II | Barkingside |
EL1 | Fri 10-Nov | Southend I | 5-5 | Edmonton I | Thorpe Bay BC |
EL3 | Sun 12-Nov | Waltham Forest II | 3½-1½ | Southend III | Leytonstone British Legion |
EL2 | Tue 14-Nov | Waltham Forest I | Void | Beckton Rooks | Leytonstone British Legion |
EL4 | Tue 14-Nov | Upminster IV | 4-2 | Brentwood III | Hornchurch |
EL2 | Wed 15-Nov | Eastbrook II | 4-4 | Upminster II | Dagenham |
EL2 | Wed 15-Nov | Powdermill II | 1½-6½ | Grays I | Waltham Abbey Community Centre |
EL3 | Wed 15-Nov | Grays II | 3-3 | Eastbrook III | Grays |
EL4 | Wed 15-Nov | Eastbrook V | v. | Thamesview II | Dagenham |
EL4 | Wed 15-Nov | Eastbrook VII | 2½-3½ | Eastbrook VIII | Dagenham |
EL3 | Thu 16-Nov | Ilford IV | 4½-1½ | Wanstead IV | Barkingside |
EL1 | Tue 21-Nov | Wanstead I | 7½-2½ | Basildon | Wanstead House |
EL3 | Tue 21-Nov | Wanstead III | 2½-3½ | Waltham Forest II | Wanstead House |
EL1 | Tue 21-Nov | Edmonton I | 1-8 | Writtle | Edmonton |
EL2 | Tue 21-Nov | Roding & Loughton I | 2-6 | Eastbrook II | Loughton |
EL4 | Tue 21-Nov | Thamesview II | v. | Brentwood III | Thames View |
EL4 | Tue 21-Nov | Upminster IV | 1-5 | Wanstead V | Hornchurch |
EL2 | Wed 22-Nov | Powdermill II | 4-4 | Ilford III | Waltham Abbey Community Centre |
EL3 | Wed 22-Nov | Eastbrook III | 3-3 | Edmonton II | Dagenham |
EL4 | Wed 22-Nov | Eastbrook IX | 2-4 | Eastbrook VI | Dagenham |
EL4 | Thu 23-Nov | Ilford V | 5½-½ | Grays III | Barkingside |
EL2 | Fri 24-Nov | Southend II | 4½-3½ | Upminster II | Thorpe Bay BC |
EL1 | Mon 27-Nov | Brentwood I | 6-4 | Ilford II | Brentwood Tennis |
EL3 | Tue 28-Nov | Wanstead IV | 3½-2½ | Eastbrook III | Wanstead House |
EL4 | Tue 28-Nov | Wanstead V | 2½-3½ | Eastbrook V | Wanstead House |
EL1 | Tue 28-Nov | Edmonton I | 3½-6½ | Wanstead I | Edmonton |
EL3 | Tue 28-Nov | Roding & Loughton II | 3-3 | Thamesview I | Loughton |
EL1 | Wed 29-Nov | Powdermill I | 3-7 | Southend I | Waltham Abbey Community Centre |
EL1 | Wed 29-Nov | Writtle | 7-3 | Upminster I | Writtle |
EL2 | Wed 29-Nov | Billericay | 6-2 | Brentwood II | Billericay |
EL3 | Wed 29-Nov | Grays II | 2-4 | Wanstead III | Grays |
EL4 | Wed 29-Nov | Eastbrook VI | 5½-½ | Eastbrook VII | Dagenham |
EL1 | Thu 30-Nov | Ilford II | 4-6 | Eastbrook I | Barkingside |
EL4 | Thu 30-Nov | Ilford V | 3-3 | Upminster IV | Barkingside |
EL2 | Mon 04-Dec | Brentwood II | 2½-5½ | Eastbrook II | Brentwood Tennis |
EL2 | Tue 05-Dec | Upminster II | 2-6 | Waltham Forest I | Hornchurch |
EL4 | Tue 05-Dec | Thamesview II | v. | Ilford V | Thames View |
EL4 | Wed 06-Dec | Eastbrook V | 5-1 | Grays III | Dagenham |
EL4 | Wed 06-Dec | Eastbrook VIII | 3½-2½ | Eastbrook IX | Dagenham |
EL3 | Thu 07-Dec | Ilford IV | 2-4 | Eastbrook III | Barkingside |
EL1 | Tue 12-Dec | Wanstead II | 4½-5½ | Edmonton I | Wanstead House |
EL3 | Tue 12-Dec | Roding & Loughton II | 3-3 | Wanstead IV | Loughton |
EL3 | Wed 13-Dec | Eastbrook III | 2-4 | Southend III | Dagenham |
EL4 | Wed 13-Dec | Eastbrook V | 3½-2½ | Brentwood III | Dagenham |
EL2 | Thu 14-Dec | Ilford III | 7-1 | Brentwood II | Barkingside |
EL2 | Sun 17-Dec | Waltham Forest I | 3½-4½ | Southend II | Leytonstone British Legion |
EL2 | Tue 19-Dec | Newham | 4-4 | Eastbrook II | Newham Hospital |
EL3 | Wed 20-Dec | Eastbrook III | 4-2 | Wanstead III | Dagenham |
EL2 | Wed 03-Jan | Beckton Rooks | Void | Eastbrook II | Beckton |
EL2 | Wed 03-Jan | Billericay | 6-2 | Powdermill II | Billericay |
EL3 | Wed 03-Jan | Thamesview I | ½-5½ | Waltham Forest II | Thames View |
EL4 | Wed 03-Jan | Eastbrook VI | 3-3 | Eastbrook VIII | Dagenham |
EL2 | Thu 04-Jan | Ilford III | 1½-6½ | Grays I | Barkingside |
EL1 | Mon 08-Jan | Brentwood I | 3½-6½ | Southend I | Brentwood Tennis |
EL1 | Tue 09-Jan | Wanstead II | 5-5 | Basildon | Wanstead House |
EL2 | Tue 09-Jan | Upminster II | 6-2 | Roding & Loughton I | Hornchurch |
EL4 | Tue 09-Jan | Upminster IV | 1-5 | Eastbrook V | Hornchurch |
EL2 | Wed 10-Jan | Powdermill II | 2-6 | Newham | Waltham Abbey Community Centre |
EL3 | Wed 10-Jan | Eastbrook III | 2½-3½ | Waltham Forest II | Dagenham |
EL4 | Wed 10-Jan | Eastbrook VII | 3½-2½ | Ilford V | Dagenham |
EL1 | Thu 11-Jan | Ilford II | 3-7 | Wanstead I | Barkingside |
EL2 | Thu 11-Jan | Grays I | 5½-2½ | Billericay | Grays |
EL3 | Fri 12-Jan | Southend III | 6-0 | Upminster III | Thorpe Bay BC |
EL2 | Sun 14-Jan | Southend II | 4-3 | Eastbrook II | Thorpe Bay BC |
EL1 | Mon 15-Jan | Brentwood I | 3½-6½ | Eastbrook I | Brentwood Tennis |
EL3 | Tue 16-Jan | Edmonton II | 4½-1½ | Grays II | Edmonton |
EL1 | Wed 17-Jan | Powdermill I | 7-3 | Upminster I | Waltham Abbey Community Centre |
EL4 | Wed 17-Jan | Eastbrook VII | v. | Thamesview II | Dagenham |
EL2 | Thu 18-Jan | Ilford III | 4½-3½ | Southend II | Barkingside |
EL4 | Thu 18-Jan | Grays III | 3-3 | Eastbrook VIII | Grays |
EL3 | Fri 19-Jan | Southend III | 2-4 | Grays II | Thorpe Bay BC |
EL4 | Mon 22-Jan | Brentwood III | 3½-2½ | Eastbrook VIII | Brentwood Tennis |
EL1 | Tue 23-Jan | Wanstead I | 7½-2½ | Brentwood I | Wanstead House |
EL3 | Tue 23-Jan | Wanstead III | 3-3 | Roding & Loughton II | Wanstead House |
EL1 | Tue 23-Jan | Edmonton I | 7-3 | Basildon | Edmonton |
EL2 | Wed 24-Jan | Eastbrook II | 3½-4½ | Billericay | Dagenham |
EL3 | Wed 24-Jan | Eastbrook IV | 3-3 | Ilford IV | Dagenham |
EL3 | Wed 24-Jan | Thamesview I | 1-5 | Wanstead IV | Thames View |
EL4 | Wed 24-Jan | Eastbrook IX | 1-5 | Grays III | Dagenham |
EL1 | Thu 25-Jan | Ilford II | 5-5 | Southend I | Barkingside |
EL2 | Thu 25-Jan | Grays I | 4½-3½ | Upminster II | Grays |
EL4 | Thu 25-Jan | Ilford V | 1-5 | Eastbrook V | Barkingside |
EL4 | Mon 29-Jan | Brentwood III | 4-2 | Eastbrook IX | Brentwood Tennis |
EL1 | Tue 30-Jan | Wanstead I | 5½-4½ | Ilford I | Wanstead House |
EL3 | Tue 30-Jan | Wanstead IV | 2½-3½ | Southend III | Wanstead House |
EL1 | Tue 30-Jan | Upminster I | 8-2 | Brentwood I | Hornchurch |
EL3 | Tue 30-Jan | Edmonton II | 2-4 | Roding & Loughton II | Edmonton |
EL3 | Tue 30-Jan | Waltham Forest II | 3½-2½ | Ilford IV | Leytonstone British Legion |
EL1 | Wed 31-Jan | Writtle | 7-3 | Wanstead II | Writtle |
EL2 | Wed 31-Jan | Eastbrook II | 4-4 | Grays I | Dagenham |
EL3 | Wed 31-Jan | Eastbrook IV | 3-3 | Upminster III | Dagenham |
EL1 | Thu 01-Feb | Basildon | 6-4 | Southend I | Basildon (Northlands) |
EL4 | Tue 06-Feb | Wanstead V | v. | Thamesview II | Wanstead House |
EL2 | Tue 06-Feb | Newham | 4½-2½ | Roding & Loughton I | Newham Hospital |
EL2 | Tue 06-Feb | Upminster II | 5-3 | Powdermill II | Hornchurch |
EL3 | Tue 06-Feb | Roding & Loughton II | 2½-3½ | Ilford IV | Loughton |
EL2 | Wed 07-Feb | Eastbrook II | 5½-2½ | Waltham Forest I | Dagenham |
EL3 | Wed 07-Feb | Eastbrook IV | 2½-3½ | Wanstead IV | Dagenham |
EL4 | Wed 07-Feb | Eastbrook VII | 5½-½ | Brentwood III | Dagenham |
EL4 | Wed 07-Feb | Eastbrook IX | v. | Thamesview II | Dagenham |
EL1 | Thu 08-Feb | Basildon | 4½-5½ | Brentwood I | Basildon (Northlands) |
EL1 | Thu 08-Feb | Ilford II | 6-4 | Wanstead II | Barkingside |
EL4 | Thu 08-Feb | Ilford V | 5-1 | Eastbrook VIII | Barkingside |
EL4 | Thu 08-Feb | Grays III | 2-4 | Upminster IV | Grays |
EL2 | Fri 09-Feb | Southend II | Void | Beckton Rooks | Thorpe Bay BC |
EL1 | Mon 12-Feb | Brentwood I | 5-5 | Writtle | Brentwood Tennis |
EL2 | Tue 13-Feb | Newham | 3-5 | Waltham Forest I | Newham Hospital |
EL3 | Tue 13-Feb | Upminster III | 3-3 | Grays II | Hornchurch |
EL2 | Wed 14-Feb | Beckton Rooks | Void | Upminster II | Beckton |
EL1 | Wed 14-Feb | Powdermill I | 6½-3½ | Ilford II | Waltham Abbey Community Centre |
EL2 | Wed 14-Feb | Eastbrook II | 6½-1½ | Ilford III | Dagenham |
EL4 | Wed 14-Feb | Eastbrook VII | 5-1 | Grays III | Dagenham |
EL4 | Wed 14-Feb | Eastbrook VIII | v. | Thamesview II | Dagenham |
EL1 | Thu 15-Feb | Basildon | 4-6 | Ilford I | Basildon (Northlands) |
EL1 | Fri 16-Feb | Southend I | 5-5 | Wanstead I | Thorpe Bay BC |
EL1 | Mon 19-Feb | Brentwood I | 5½-4½ | Edmonton I | Brentwood Tennis |
EL3 | Tue 20-Feb | Wanstead III | 1½-4½ | Southend III | Wanstead House |
EL4 | Tue 20-Feb | Upminster IV | 6-0 | Eastbrook VII | Hornchurch |
EL1 | Wed 21-Feb | Eastbrook I | 6-4 | Wanstead II | Dagenham |
EL2 | Wed 21-Feb | Powdermill II | 4-4 | Roding & Loughton I | Waltham Abbey Community Centre |
EL2 | Thu 22-Feb | Ilford III | 2½-5½ | Billericay | Barkingside |
EL3 | Thu 22-Feb | Grays II | 5-1 | Roding & Loughton II | Grays |
EL2 | Mon 26-Feb | Brentwood II | Void | Beckton Rooks | Brentwood Tennis |
EL1 | Tue 27-Feb | Wanstead II | 3½-6½ | Southend I | Wanstead House |
EL4 | Tue 27-Feb | Wanstead V | 1-5 | Eastbrook VII | Wanstead House |
EL2 | Tue 27-Feb | Upminster II | 5½-2½ | Ilford III | Hornchurch |
EL3 | Tue 27-Feb | Edmonton II | 5-1 | Southend III | Edmonton |
EL3 | Tue 27-Feb | Upminster III | 2-4 | Wanstead III | Hornchurch |
EL1 | Wed 28-Feb | Powdermill I | 5½-4½ | Wanstead I | Waltham Abbey Community Centre |
EL1 | Thu 29-Feb | Ilford I | 5-5 | Eastbrook I | Barkingside |
EL2 | Fri 01-Mar | Southend II | 1½-6½ | Newham | Thorpe Bay BC |
EL4 | Mon 04-Mar | Brentwood III | 2-4 | Eastbrook VI | Brentwood Tennis |
EL3 | Tue 05-Mar | Wanstead III | 3-3 | Ilford IV | Wanstead House |
EL1 | Tue 05-Mar | Upminster I | 4-6 | Wanstead I | Hornchurch |
EL2 | Tue 05-Mar | Waltham Forest I | 3-5 | Grays I | Leytonstone British Legion |
EL1 | Wed 06-Mar | Powdermill I | 6-4 | Basildon | Waltham Abbey Community Centre |
EL3 | Wed 06-Mar | Eastbrook IV | 3-3 | Grays II | Dagenham |
EL4 | Wed 06-Mar | Eastbrook VIII | 1½-4½ | Wanstead V | Dagenham |
EL1 | Tue 12-Mar | Edmonton I | 4½-5½ | Eastbrook I | Edmonton |
EL2 | Tue 12-Mar | Waltham Forest I | 6½-1½ | Ilford III | Leytonstone British Legion |
EL3 | Tue 12-Mar | Upminster III | 3½-2½ | Roding & Loughton II | Hornchurch |
EL4 | Tue 12-Mar | Thamesview II | v. | Eastbrook VI | Thames View |
EL2 | Wed 13-Mar | Beckton Rooks | Void | Powdermill II | Beckton |
EL1 | Wed 13-Mar | Powdermill I | 8½-1½ | Wanstead II | Waltham Abbey Community Centre |
EL2 | Wed 13-Mar | Billericay | 6-2 | Upminster II | Billericay |
EL1 | Thu 14-Mar | Ilford I | 6½-3½ | Southend I | Barkingside |
EL2 | Thu 14-Mar | Grays I | 7-1 | Brentwood II | Grays |
EL3 | Fri 15-Mar | Southend III | 6-0 | Thamesview I | Thorpe Bay BC |
EL2 | Mon 18-Mar | Brentwood II | 1-7 | Southend II | Brentwood Tennis |
EL1 | Tue 19-Mar | Edmonton I | 6-4 | Upminster I | Edmonton |
EL2 | Tue 19-Mar | Waltham Forest I | 6½-1½ | Roding & Loughton I | Leytonstone British Legion |
EL4 | Tue 19-Mar | Upminster IV | 4½-1½ | Eastbrook IX | Hornchurch |
EL1 | Wed 20-Mar | Eastbrook I | 7-3 | Powdermill I | Dagenham |
EL3 | Wed 20-Mar | Eastbrook IV | 6-0 | Thamesview I | Dagenham |
EL1 | Thu 21-Mar | Basildon | 7-3 | Writtle | Basildon (Northlands) |
EL4 | Thu 21-Mar | Grays III | 3½-2½ | Eastbrook VI | Grays |
EL3 | Fri 22-Mar | Southend III | 6-0 | Ilford IV | Thorpe Bay BC |
EL3 | Tue 26-Mar | Wanstead IV | 3-3 | Edmonton II | Wanstead House |
EL1 | Tue 26-Mar | Upminster I | 8-2 | Ilford II | Hornchurch |
EL2 | Tue 26-Mar | Newham | 3-5 | Billericay | Newham Hospital |
EL2 | Tue 26-Mar | Waltham Forest I | 7½-½ | Brentwood II | Leytonstone British Legion |
EL3 | Tue 26-Mar | Roding & Loughton II | 1½-4½ | Eastbrook IV | Loughton |
EL1 | Wed 27-Mar | Eastbrook I | 5-5 | Wanstead I | Dagenham |
EL4 | Wed 27-Mar | Eastbrook VI | 2½-3½ | Wanstead V | Dagenham |
EL1 | Thu 28-Mar | Ilford I | 7-3 | Brentwood I | Barkingside |
EL2 | Thu 28-Mar | Grays I | Void | Beckton Rooks | Grays |
EL4 | Thu 28-Mar | Ilford V | 5-1 | Eastbrook IX | Barkingside |
EL1 | Fri 29-Mar | Southend I | 5½-4½ | Writtle | Thorpe Bay BC |
EL3 | Tue 02-Apr | Wanstead III | 4-2 | Edmonton II | Wanstead House |
EL1 | Tue 02-Apr | Upminster I | 6-4 | Basildon | Hornchurch |
EL2 | Tue 02-Apr | Roding & Loughton I | 5-3 | Ilford III | Loughton |
EL2 | Wed 03-Apr | Beckton Rooks | Void | Billericay | Beckton |
EL1 | Wed 03-Apr | Powdermill I | 8-2 | Brentwood I | Waltham Abbey Community Centre |
EL3 | Tue 09-Apr | Upminster III | 2-4 | Edmonton II | Hornchurch |
EL3 | Tue 09-Apr | Thamesview I | 0-6 | Wanstead III | Thames View |
EL1 | Wed 10-Apr | Writtle | 10-0 | Ilford II | Writtle |
EL2 | Wed 10-Apr | Billericay | 5-3 | Waltham Forest I | Billericay |
EL4 | Wed 10-Apr | Eastbrook VI | 4½-1½ | Upminster IV | Dagenham |
EL2 | Thu 11-Apr | Grays I | 5-3 | Southend II | Grays |
EL3 | Fri 12-Apr | Southend III | 3½-2½ | Eastbrook IV | Thorpe Bay BC |
EL1 | Fri 12-Apr | Southend I | 3½-6½ | Eastbrook I | Thorpe Bay BC |
EL1 | Tue 16-Apr | Wanstead II | 3½-6½ | Ilford I | Wanstead House |
EL3 | Tue 16-Apr | Wanstead III | 4-2 | Eastbrook IV | Wanstead House |
EL2 | Tue 16-Apr | Upminster II | 6½-1½ | Brentwood II | Hornchurch |
EL2 | Wed 17-Apr | Beckton Rooks | Void | Newham | Beckton |
EL1 | Wed 17-Apr | Writtle | 6-4 | Eastbrook I | Writtle |
EL4 | Wed 17-Apr | Eastbrook IX | 3-3 | Wanstead V | Dagenham |
EL2 | Thu 18-Apr | Grays I | 4½-3½ | Roding & Loughton I | Grays |
EL3 | Thu 18-Apr | Grays II | 3½-2½ | Thamesview I | Grays |
EL3 | Thu 18-Apr | Ilford IV | 3-3 | Upminster III | Barkingside |
EL2 | Tue 23-Apr | Newham | 5-3 | Grays I | Newham Hospital |
EL2 | Tue 23-Apr | Roding & Loughton I | 4½-3½ | Southend II | Loughton |
EL3 | Tue 23-Apr | Waltham Forest II | 3½-2½ | Eastbrook IV | Leytonstone British Legion |
EL3 | Tue 23-Apr | Thamesview I | 1½-4½ | Upminster III | Thames View |
EL4 | Wed 24-Apr | Eastbrook VI | 3-3 | Ilford V | Dagenham |
EL4 | Wed 24-Apr | Eastbrook VIII | 1½-4½ | Upminster IV | Dagenham |
EL1 | Thu 25-Apr | Ilford I | 6-4 | Powdermill I | Barkingside |
EL1 | Tue 30-Apr | Upminster I | 4½-5½ | Wanstead II | Hornchurch |
EL2 | Tue 30-Apr | Roding & Loughton I | Void | Beckton Rooks | Loughton |
EL2 | Tue 30-Apr | Newham | 8-0 | Ilford III | Newham Hospital |
EL3 | Tue 30-Apr | Edmonton II | 3½-2½ | Eastbrook IV | Edmonton |
EL1 | Wed 01-May | Writtle | 6-4 | Ilford I | Writtle |
EL3 | Thu 02-May | Ilford IV | 4½-1½ | Thamesview I | Barkingside |
EL1 | Wed 08-May | Eastbrook I | 6-4 | Upminster I | Dagenham |
EL1 | Wed 08-May | Powdermill I | 4-6 | Edmonton I | Waltham Abbey Community Centre |
EL1 | Tue 18-Jun | Wanstead I | 4-6 | Eastbrook I | Wanstead House |
Main 1995/1996 Page | Division 1 Fixtures | Division 2 Fixtures | Division 3 Fixtures | Division 4 Fixtures | All Fixtures | Tables |