Main 2013/2014 Page | Division 1 Fixtures | Division 2 Fixtures | Division 3 Fixtures | Division 4 Fixtures | All Fixtures | Tables |
EL4 | Tue 01-Oct | Upminster V | Void | Upminster III | Upminster (StL) |
EL2 | Tue 01-Oct | Brentwood I | 5-3 | Thurrock I | Brentwood Baptist |
EL4 | Wed 02-Oct | Thurrock II | Void | Brentwood III | Grays (St Thomas) |
EL2 | Thu 03-Oct | Barking II | 1½-6½ | Wanstead II | Barking (StE) |
EL1 | Fri 04-Oct | Southend I | 2-6 | Wanstead I | Thorpe Bay BC |
EL4 | Tue 08-Oct | Upminster III | 4½-1½ | Upminster IV | Upminster (StL) |
EL4 | Tue 08-Oct | Upminster IV | Void | Upminster V | Upminster (StL) |
EL2 | Tue 08-Oct | Brentwood I | 3-5 | Upminster I | Brentwood Baptist |
EL3 | Tue 08-Oct | Wanstead III | 2½-3½ | Ilford II | Wanstead House |
EL4 | Tue 15-Oct | Upminster IV | 1½-4½ | Upminster III | Upminster (StL) |
EL2 | Tue 15-Oct | Loughton I | 5-3 | Barking II | Loughton |
EL4 | Tue 15-Oct | Wanstead IV | 5-1 | Southend II | Wanstead House |
EL1 | Thu 17-Oct | Basildon I | 2½-5½ | Wanstead I | Basildon Papworth |
EL4 | Thu 17-Oct | Barking III | 4-2 | Thurrock II | Barking (StE) |
EL3 | Tue 22-Oct | Upminster II | 5-1 | Ilford II | Upminster (StL) |
EL1 | Thu 24-Oct | Basildon I | 4½-3½ | Barking I | Basildon Papworth |
EL4 | Fri 25-Oct | Southend II | 5½-½ | Wanstead IV | Thorpe Bay BC |
EL3 | Tue 29-Oct | Upminster II | 5-1 | Wanstead III | Upminster (StL) |
EL2 | Tue 29-Oct | Brentwood I | 5-3 | Barking II | Brentwood Baptist |
EL2 | Tue 05-Nov | Loughton I | 2½-5½ | Wanstead II | Loughton |
EL3 | Tue 05-Nov | Wanstead III | 2½-3½ | Brentwood II | Wanstead House |
EL4 | Tue 05-Nov | Wanstead IV | Void | Brentwood III | Wanstead House |
EL4 | Wed 06-Nov | Thurrock II | 0-6 | Upminster III | Grays (St Thomas) |
EL4 | Thu 07-Nov | Barking III | Void | Upminster V | Barking (StE) |
EL2 | Tue 12-Nov | Loughton I | 2-6 | Upminster I | Loughton |
EL3 | Tue 12-Nov | Brentwood II | 3½-2½ | Basildon II | Brentwood Baptist |
EL2 | Wed 13-Nov | Thurrock I | 4½-3½ | Wanstead II | Grays (St Thomas) |
EL3 | Thu 14-Nov | Basildon II | 2-4 | Ilford II | Basildon Papworth |
EL1 | Mon 18-Nov | Ilford I | 3½-4½ | Basildon I | Redbridge |
EL1 | Tue 19-Nov | Wanstead I | 3½-4½ | Writtle | Wanstead House |
EL2 | Tue 19-Nov | Loughton I | 5-3 | Thurrock I | Loughton |
EL3 | Tue 19-Nov | Wanstead III | 5-1 | Basildon II | Wanstead House |
EL4 | Tue 19-Nov | Wanstead IV | 2-4 | Upminster III | Wanstead House |
EL4 | Fri 22-Nov | Southend II | 0-6 | Thurrock II | Thorpe Bay BC |
EL1 | Mon 25-Nov | Southend I | 4½-3½ | Barking I | Ambleside |
EL3 | Tue 26-Nov | Upminster II | 5-1 | Brentwood II | Upminster (StL) |
EL1 | Mon 02-Dec | Ilford I | 1-7 | Wanstead I | Redbridge |
EL4 | Tue 03-Dec | Brentwood III | Void | Upminster III | Brentwood Baptist |
EL1 | Wed 04-Dec | Writtle | 5-3 | Southend I | Writtle |
EL1 | Thu 05-Dec | Barking I | 3-5 | Basildon I | Barking (StE) |
EL3 | Tue 10-Dec | Upminster II | 5½-½ | Loughton II | Upminster (StL) |
EL4 | Tue 10-Dec | Brentwood III | Void | Upminster V | Brentwood Baptist |
EL1 | Thu 12-Dec | Barking I | 4-4 | Wanstead I | Barking (StE) |
EL1 | Fri 13-Dec | Southend I | 3½-4½ | Ilford I | Thorpe Bay BC |
EL3 | Mon 16-Dec | Ilford II | 2-4 | Wanstead III | Redbridge |
EL2 | Tue 17-Dec | Wanstead II | 3½-4½ | Brentwood I | Wanstead House |
EL2 | Wed 18-Dec | Thurrock I | 2½-5½ | Loughton I | Grays (St Thomas) |
EL3 | Mon 06-Jan | Ilford II | 3½-2½ | Loughton II | Redbridge |
EL4 | Tue 07-Jan | Upminster IV | Void | Brentwood III | Upminster (StL) |
EL1 | Wed 08-Jan | Writtle | 2½-5½ | Wanstead I | Writtle |
EL2 | Thu 09-Jan | Barking II | 2½-5½ | Upminster I | Barking (StE) |
EL4 | Mon 13-Jan | Southend II | 4-2 | Barking III | Ambleside |
EL2 | Tue 14-Jan | Brentwood I | 4½-3½ | Loughton I | Brentwood Baptist |
EL2 | Wed 15-Jan | Thurrock I | 2½-5½ | Upminster I | Grays (St Thomas) |
EL3 | Mon 20-Jan | Ilford II | 3½-2½ | Basildon II | Redbridge |
EL2 | Tue 21-Jan | Upminster I | 6-2 | Thurrock I | Upminster (StL) |
EL4 | Tue 21-Jan | Upminster V | Void | Wanstead IV | Upminster (StL) |
EL4 | Tue 21-Jan | Upminster IV | 4-2 | Wanstead IV | Upminster (StL) |
EL3 | Tue 21-Jan | Loughton II | 3½-2½ | Brentwood II | Loughton |
EL1 | Wed 22-Jan | Writtle | 5-3 | Basildon I | Writtle |
EL3 | Mon 27-Jan | Ilford II | 2-4 | Brentwood II | Redbridge |
EL2 | Tue 28-Jan | Upminster I | 6-2 | Barking II | Upminster (StL) |
EL4 | Wed 29-Jan | Thurrock II | 1½-4½ | Upminster IV | Grays (St Thomas) |
EL1 | Mon 03-Feb | Ilford I | 1½-6½ | Writtle | Redbridge |
EL2 | Tue 04-Feb | Upminster I | 6-2 | Wanstead II | Upminster (StL) |
EL1 | Tue 04-Feb | Wanstead I | 5-3 | Barking I | Wanstead House |
EL2 | Thu 06-Feb | Barking II | 2½-5½ | Thurrock I | Barking (StE) |
EL3 | Thu 06-Feb | Basildon II | 5-1 | Brentwood II | Basildon Papworth |
EL1 | Fri 07-Feb | Southend I | 3½-4½ | Basildon I | Thorpe Bay BC |
EL4 | Tue 11-Feb | Upminster V | Void | Thurrock II | Upminster (StL) |
EL4 | Tue 11-Feb | Upminster IV | 2½-3½ | Thurrock II | Upminster (StL) |
EL3 | Tue 11-Feb | Brentwood II | 2½-3½ | Loughton II | Brentwood Baptist |
EL4 | Thu 13-Feb | Barking III | 4-2 | Wanstead IV | Barking (StE) |
EL3 | Tue 18-Feb | Brentwood II | ½-5½ | Upminster II | Brentwood Baptist |
EL3 | Tue 18-Feb | Wanstead III | 5-1 | Loughton II | Wanstead House |
EL4 | Wed 19-Feb | Thurrock II | 3½-2½ | Southend II | Grays (St Thomas) |
EL4 | Thu 20-Feb | Barking III | 2½-3½ | Upminster IV | Barking (StE) |
EL1 | Mon 24-Feb | Ilford I | ½-7½ | Barking I | Redbridge |
EL2 | Tue 25-Feb | Upminster I | 5-3 | Brentwood I | Upminster (StL) |
EL2 | Tue 25-Feb | Wanstead II | 6-2 | Loughton I | Wanstead House |
EL4 | Tue 25-Feb | Wanstead IV | 3½-2½ | Thurrock II | Wanstead House |
EL1 | Thu 27-Feb | Barking I | 6-2 | Southend I | Barking (StE) |
EL3 | Thu 27-Feb | Basildon II | 1-5 | Upminster II | Basildon Papworth |
EL4 | Fri 28-Feb | Southend II | 2-4 | Upminster III | Thorpe Bay BC |
EL4 | Tue 04-Mar | Upminster III | 4½-1½ | Southend II | Upminster (StL) |
EL3 | Tue 04-Mar | Brentwood II | 3-3 | Ilford II | Brentwood Baptist |
EL2 | Wed 05-Mar | Thurrock I | 8-0 | Barking II | Grays (St Thomas) |
EL3 | Thu 06-Mar | Basildon II | 3½-2½ | Loughton II | Basildon Papworth |
EL1 | Mon 10-Mar | Ilford I | 3-5 | Southend I | Redbridge |
EL3 | Tue 11-Mar | Loughton II | ½-5½ | Upminster II | Loughton |
EL4 | Tue 11-Mar | Brentwood III | Void | Barking III | Brentwood Baptist |
EL1 | Thu 13-Mar | Basildon I | 3-5 | Writtle | Basildon Papworth |
EL4 | Thu 13-Mar | Barking III | 3½-2½ | Southend II | Barking (StE) |
EL4 | Tue 18-Mar | Upminster III | 5-1 | Thurrock II | Upminster (StL) |
EL1 | Tue 18-Mar | Wanstead I | 5½-2½ | Ilford I | Wanstead House |
EL2 | Tue 18-Mar | Brentwood I | 4-4 | Wanstead II | Brentwood Baptist |
EL3 | Tue 18-Mar | Loughton II | 6-0 | Basildon II | Loughton |
EL4 | Wed 19-Mar | Thurrock II | 2½-3½ | Wanstead IV | Grays (St Thomas) |
EL4 | Fri 21-Mar | Southend II | Void | Upminster V | Thorpe Bay BC |
EL4 | Fri 21-Mar | Southend II | 2½-3½ | Upminster IV | Thorpe Bay BC |
EL2 | Tue 25-Mar | Wanstead II | 3½-4½ | Upminster I | Wanstead House |
EL3 | Tue 25-Mar | Brentwood II | 4½-1½ | Wanstead III | Brentwood Baptist |
EL1 | Wed 26-Mar | Writtle | 4½-3½ | Barking I | Writtle |
EL2 | Wed 26-Mar | Thurrock I | 3-5 | Brentwood I | Grays (St Thomas) |
EL4 | Thu 27-Mar | Barking III | 3½-2½ | Upminster III | Barking (StE) |
EL3 | Mon 31-Mar | Ilford II | 2½-3½ | Upminster II | Redbridge |
EL4 | Tue 01-Apr | Upminster IV | 4½-1½ | Southend II | Upminster (StL) |
EL2 | Tue 01-Apr | Loughton I | 4-4 | Brentwood I | Loughton |
EL3 | Thu 03-Apr | Basildon II | 2-4 | Wanstead III | Basildon Papworth |
EL1 | Mon 07-Apr | Ilford I | 1½-6½ | Barking I | Redbridge |
EL2 | Tue 08-Apr | Wanstead II | 7-1 | Thurrock I | Wanstead House |
EL3 | Tue 08-Apr | Wanstead III | 4½-1½ | Upminster II | Wanstead House |
EL4 | Tue 08-Apr | Brentwood III | Void | Southend II | Brentwood Baptist |
EL2 | Thu 10-Apr | Barking II | 4-4 | Brentwood I | Barking (StE) |
EL1 | Fri 11-Apr | Southend I | 2½-5½ | Writtle | Thorpe Bay BC |
EL3 | Tue 15-Apr | Upminster II | 6-0 | Basildon II | Upminster (StL) |
EL2 | Tue 15-Apr | Wanstead II | 4½-3½ | Barking II | Wanstead House |
EL4 | Tue 15-Apr | Wanstead IV | 1½-4½ | Upminster IV | Wanstead House |
EL2 | Tue 22-Apr | Upminster I | 6-2 | Loughton I | Upminster (StL) |
EL4 | Tue 22-Apr | Upminster III | 4-2 | Wanstead IV | Upminster (StL) |
EL1 | Tue 22-Apr | Wanstead I | 6½-1½ | Basildon I | Wanstead House |
EL4 | Wed 23-Apr | Thurrock II | 2-4 | Barking III | Grays (St Thomas) |
EL1 | Thu 24-Apr | Barking I | 2½-5½ | Writtle | Barking (StE) |
EL4 | Tue 29-Apr | Upminster IV | 4½-1½ | Barking III | Upminster (StL) |
EL1 | Tue 29-Apr | Wanstead I | 6-2 | Southend I | Wanstead House |
EL3 | Tue 29-Apr | Loughton II | 1½-4½ | Wanstead III | Loughton |
EL2 | Thu 01-May | Barking II | 5-3 | Loughton I | Barking (StE) |
EL4 | Tue 06-May | Upminster III | 4-2 | Barking III | Upminster (StL) |
EL3 | Tue 06-May | Loughton II | 2½-3½ | Ilford II | Loughton |
EL1 | Thu 08-May | Basildon I | 6½-1½ | Southend I | Basildon Papworth |
EL4 | Tue 13-May | Wanstead IV | 4-2 | Barking III | Wanstead House |
EL1 | Wed 14-May | Writtle | 6-2 | Ilford I | Writtle |
EL1 | Thu 22-May | Basildon I | 7-1 | Ilford I | Basildon Papworth |
Main 2013/2014 Page | Division 1 Fixtures | Division 2 Fixtures | Division 3 Fixtures | Division 4 Fixtures | All Fixtures | Tables |